OFERTA

PRZEPROWADZKI - TRANSPORT - UTYLIZACJA

Świadczymy rzetelne przeprowadzki oraz transport bagażowy przeznaczony dla klientów prywatnych (domy, mieszkania, garaże, piwnice) jak również firm i instytucji (biura, magazyny, sklepy, urzędy). Zapewniamy Państwu wszelkie usługi związane z wykonaniem kompleksowej przeprowadzki, zajmiemy się załadunkiem, pakowaniem, zabezpieczaniem oraz przewozem mebli, sprzętów i urządzeń. Branżą transportową zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w wykonywanych przez nas czynnościach.

Podczas przeprowadzki wielokrotnie okazuje się, że część dobytku naszych Klientów nie jest już potrzebna w nowym miejscu zamieszkania. Nasza firma świadczy również usługę utylizacji mienia, dzięki czemu każdy zbędny domowy przedmiot przestanie być dla Państwa problemem. Utylizujemy zarówno drobne przedmioty (książki, zabawki, odzież itp.) jak i te wielkogabarytowe (sprzęty RTV i AGD, meble, kanapy itp.).

Obszarem naszej działalności jest m.in. tzw. Małe Trójmiasto Kaszubskie (Reda, Rumia, Wejherowo) jak również cały kraj. Wiemy, iż brak czasu to obecnie zjawisko nagminne, dlatego dostosowujemy realizację zamówionych usług do Państwa potrzeb, pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Współpraca z nami to komfort i czysta przyjemność.

 

Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat